Kadra

mgr Elwira Krupa

nauczycielka

Ukończyłam studia z zakresu Pedagogiki opiekuńczo – wychowawczej z animacją sportu i rekreacji, Pedagogiki ogólnej oraz Pedagogiki Przedszkolnej.  W pracy z dziećmi stawiam na indywidualne podejście i bezpieczeństwo. Dużą wagę przywiązuję do osiągania przez dzieci samodzielności, by mogły sobie radzić w otaczającym środowisku.

NAUCZYCIELKI O PANI ELWIRZE:

„Osoba z wielkim i dobrym serduchem. Otwarta na udzielenie wszelkiej pomocy i bardzo cierpliwa. Uśmiech nie schodzi z ust. Pogodna, łagodna, jest bardzo oddana swojej pracy.  Lubi śpiewać z dziećmi i sama też. A co także  jest istotne lubimy słuchać jej śpiewania. To chodzący anioł, dlatego jak prawdziwa mama przytuli i wycałuje każde dziecko, dostrzegając jego nieszczęście i dziecięce kłopoty. Przyciąga dzieci jak magnes –pożałuje, poratuje, gdy trzeba skarci  a wszystkie dzieci ją uwielbiają!”

„Jest świetnym słuchaczem, zawsze pomoże, jest ciepła i dobra dla dzieci, lubi żartować i zna się na żartach.”

„Chodzące dobro i ciepło. Do niej po pomoc jak w dym, nigdy nie odmówi, zawsze chętnie pomoże. W skrócie mówiąc  Superbohater w spódnicy -nie ma, że się nie da! Zamiast „nie, to trudne” mówi „e tam damy radę”!”

„Sama słodycz po prostu - może dlatego, że uwielbia słodycze. Jej dewiza to: dzień bez słodyczy jest dniem straconym.”