Kadra

mgr Aleksandra Zakrzewska

nauczycielka

W przedszkolu pracuję od października 2013 roku. W 2015 roku ukończyłam studia pierwszego i drugiego stopnia na kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Uważam, że dzieci potrzebują nauczycieli z powołaniem i pasją, którzy będą ich prowadzić i pozytywnie wzmacniać, dlatego właśnie wybrałam ten zawód. W pracy z dziećmi staram się zawsze troszczyć o ich bezpieczeństwo i dobre samopoczucie, podchodzić do wszystkiego z uśmiechem i wyrozumiałością, słuchać i odpowiadać na potrzeby moich małych podopiecznych.

NAUCZYCIELKI O PANI OLI:

Najmłodsza w  grupie nauczycielek, osoba niezwykle dynamiczna, pełna pasji zaangażowana.”

„Ola to dziewczyna o stu uśmiechach. Nie ma osoby która by jej nie uwielbiała za ciepło, które przekazuje wszystkim wokół. Ostoja spokoju i mistrzyni optymizmu, codziennie z uśmiechem, dużym poczuciem humoru i dystansem do rzeczywistości, bardzo ciężko wyprowadzić ją czymkolwiek z równowagi. Pełna zapału, energii i entuzjazmu”

„Ma zdolności organizacyjne, dobrze radzi sobie z przygotowywaniem i prowadzeniem „imprez” na dużą skalę”

„Ciepła, troskliwa i cierpliwa. Niezwykle sympatyczna i pomocna. Przytuli, pocieszy, a jej ciepły głos działa kojąco jak okład z rumianku.”

„Lubi długie spódnice i sukienki :) . W pracy nigdy, ale to nigdy nie narzeka. Ma talent aktorski, doskonale interpretuje czytane teksty, ponadto uwielbia śpiewać”