Zakończenie roku szkolnego

Czerwiec to najweselszy miesiąc roku dla wszystkich dzieci i nauczycieli. Z niecierpliwością wszyscy czekamy na upragnione wakacje! W naszym przedszkolu uroczyste zakończenie roku odbyło się 21 czerwca. Już po raz kolejny spotkaliśmy się na terenie ośrodka agroturystycznego Naturelax, aby wspólnie z rodzicami naszych przedszkolaków uczcić i podsumować miniony rok. Wszyscy tego dnia byliśmy ubrani w entliczkowe koszulki. Na wstępie uroczystości, pan dyrektor przywitał wszystkie dzieci, rodziców i wychowawców, a następnie zapowiedział pokaz taneczny przygotowany przez dzieci pod przewodnictwem pana Konrada. Każda grupa przedszkolna zaprezentowała się w innym tańcu. Dzieci za piękne występy otrzymały ogromne brawa! Wisienką na torcie był wspólny taniec, do którego pan Konrad zaprosił nie tylko dzieci, ale także wszystkich rodziców. Było wspaniale! Ale to nie był koniec. Dzieci zaprezentowały także swoje umiejętności wokalne. Pani Kasia przygotowała i zaśpiewała z dziećmi piosenkę w języku angielskim. Po części artystycznej odbyło się jeszcze uroczyste wręczenie dyplomów naszym kochanym przedszkolakom. Po części oficjalnej nadszedł wreszcie czas na zabawę! Można było do woli korzystać z atrakcji ośrodka Naurelax: ogrodzonego parku rekreacyjno - relaksacyjnego, oglądać świat z perspektywy końskiego grzbietu w siodle lub upiec kiełbaskę na drewnianych kijach. Przez cały czas pogoda i humory dopisywały. To był dzień pełen emocji i wrażeń. Teraz życzymy wszystkim udanych wakacji!!! Zobacz zdjęcia