Wakacyjny konkurs fotograficzny rozstrzygnięty!

W naszym przedszkolu odbył się konkurs fotograficzny „entliczek- pentliczek z kraju i ze świata”. Przedszkolaki robiły sobie zdjęcia w różnych miejscach w Polsce i na świecie, które odwiedzali z rodzicami podczas minionych wakacji. Warunkiem udziału w konkursie było zrobienie zdjęcia w naszej entliczkowej koszulce. Po powrocie do przedszkola dzieci przyniosły dużo pięknych i ciekawych zdjęć, na każdych była widoczna ogromna radość z przeżywanych wakacji. Właśnie o takie zdjęcia nam chodziło! Gdy udało się zgromadzić fotografie, na naszym przedszkolnym korytarzu została stworzona wystawa zdjęć, którą przez tydzień mogliśmy podziwiać. W tym czasie specjale jury złożone z nauczycieli i pracowników przedszkola urządziło głosowanie. Wybór najpiękniejszych zdjęć nie był prosty,  ponieważ wszystkie były wyjątkowe. Wreszcie nam się udało i we wtorek mogliśmy oficjalnie ogłosić wyniki naszego konkursu. Nasi zwycięzcy to: Aleks Zinczuk – z grupy Lumiki, Szymon Kot – z grupy Rufiki, Pola Skoniecka – z grupy Melmaki oraz Maja Cichosz – z grupy Entki. Do każdej z grup udały się panie Agnieszka i Ola, aby wręczyć wszystkim uczestnikom dyplomy i małe nagrody, a naszym zwycięzcom dyplomy i nagrody specjalne. Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w naszym konkursie, a rodzicom za ogromną kreatywność i zaangażowanie. Zobacz zdjęcia