W Muzeum Wsi Lubelskiej...

Od rana obserwowaliśmy niebo-  wczorajszy ulewny deszcz napędził nam strachu, że nasza wycieczka może nie dojść do skutku. Natomiast poranek przyniósł zdecydowaną poprawę pogody i tuż po śniadaniu wyruszyliśmy całym Przedszkolem na wycieczkę do Muzeum Wsi Lubelskiej. Na miejscu każda z grup osobno z własnym przewodnikiem  wyruszyła na wyprawę po skansenie. Emocji było sporo, bo i miejsce jest piękne. Dwie najstarsze grupy wzięły udział w warsztatach „Ginące zawody”, młodsze grupy razem z przewodnikiem zwiedzały muzeum. Nasz pobyt urozmaicony był spotkaniem z uroczą malutką kózką, która okazała się ogromnym pieszczochem, domagając się od dzieci głaskania oraz z kózką - urwisem, która chciała wyjadać dzieciom smakołyki i potrafiła niczym akrobatka skakać po ławce. Warto wspomnieć, że nasze Przedszkolaki na warsztatach o ginących zawodach zaskoczyły prowadzącą trafnymi odpowiedziami, spostrzeżeniami i logicznym myśleniem. A my - nauczycielki byłyśmy bardzo dumne, słysząc pochwały kierowane pod adresem naszych Przedszkolaków. Zobacz zdjęcia cz.I cz.II