VIII Przegląd Teatrzyków Przedszkolnych

W minioną środę Entki reprezentowały nasze Przedszkole podczas VIII Przeglądu Teatrzyków Przedszkolnych dzielnicy Czuby, organizowanego przez Przedszkole nr 63 przy ul. Szmaragdowej. Nasi mali artyści przygotowali spektakl pt. "Ballada o uprzejmym Rycerzu oraz o Księżniczce, która na wszystko kręciła nosem". Aktorzy spisali się oczywiście na medal. Poziom był naprawdę wysoki, a wszystkie przedszkolaki ciężko pracowały i włożyły mnóstwo wysiłków w przygotowanie spektakli. Tematyka była całkowicie różnorodna :) od Królewny Śnieżki, przez Legendę o powstaniu Lublina, naszą bajkę o uprzejmym Rycerzu i nieznośnej Księżniczce, opowieść o Biedronce, która pogubiła swoje kropki czy na końcu uroczego Czerwonego Kapturka w wykonaniu 3-latków z Przedszkola "Ziarenko". Nie sposób było wyłonić zwycięzcę, więc nagrody otrzymali wszyscy :) Bez wątpienia wszyscy bez wyjątku na nie zasłużyli. My jesteśmy niezwykle dumni z naszych Entków - po pierwsze dlatego, że niełatwo jest wystąpić przed zupełnie obcą publicznością i zupełnie nieznanym miejscu, a po drugie za to, że wytrwały do samego końca i potrafiły docenić pracę swoich kolegów i koleżanek z innych Przedszkoli i w skupieniu oglądały ich występy. Nam nauczycielkom niezwykle miło było usłyszeć od innych, że nasze Przedszkolaki tu naprawdę świetne, zdolne, grzeczne dzieciaki :) W końcu to przecież 100% prawda! Zobacz zdjęcia