Rekrutacja na rok 2017/2018

Rozpoczynamy nabór do naszego Przedszkola, dla dzieci w wieku 2,5 oraz 3-lat na rok 2017/2018. Szczegółowe informacje o Przedszkolu, stosowanych przez nas programach oraz metodach kształcenia i wychowania  znajdziecie Państwo w zakładce „Program”. Ofertę przyjęć kierujemy również do dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego. Dla dzieci z orzeczeniem pobyt w naszym przedszkolu jest bezpłatny. Więcej w zakładce „Grupy integracyjne”. Wszystkich zainteresowanych szczegółami związanymi z ofertą Przedszkola zapraszamy do kontaktu, chętnie spotkamy się z Państwem - pokażemy nasze Przedszkole, odpowiemy na pytania i przekażemy Państwu materiały związane z działalnością entliczka-pentliczka. Rezerwacja miejsc odbywa się przez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie - po zgłoszeniu otrzymają Państwo potwierdzenie rezerwacji i wszelkie informacje dotyczące przyjęcia drogą mailową. Zapraszamy!