REKRUTACJA 2015/2016

Rozpoczynamy nabór do dwóch grup przedszkolnych dla dzieci w wieku 2 oraz 3-lat na rok 2015/2016. Rozpoczęcie edukacji w Przedszkolu poprzedza Program Adaptacji Przedszkolnej entliczkowo 2015, który rozpoczyna się już 1 marca 2015 roku i będzie trwał 4 miesiące. Ofertę przyjęć kierujemy również do dzieci z orzeczeniem lekarskim o kształceniu specjalnym.

Rezerwacja miejsc odbywa się przez formularz zgłoszeniowy - po zgłoszeniu otrzymają Państwo potwierdzenie rezerwacji i wszelkie informacje dotyczące przyjęcia drogą mailową.

Rezerwacja miejsca na PAP entliczkowo 2015 odbywa się przez formularz zgłoszeniowy - po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Państwem telefonicznie i omówimy wszystkie szczegóły rozpoczęcia Programu Adaptacji Przedszkolnej.

Wszystkich zainiteresowanych szczegółami związanymi z ofertą Przedszkola zapraszamy do kontaktu, chętnie spotkamy się z Państwem - pokażemy nasze Przedszkole, odpowiemy na pytania i przekażamy Państwu materiały związane z działalnoscią entliczka-pentliczka.