Koncert w przedszkolu

Pewnego styczniowego popołudnia w naszym przedszkolu, z sali Melmaków wydobywały się nietypowe dźwięki. Wszystko za sprawą naszych gości - rodzeństwa Leona, którzy przyszli zagrać mini koncert z okazji jego urodzin. Kuba, Jan i Julia przynieśli instrumenty, na których uczą się grać i zaprezentowali nam zdobyte już umiejętności. Kuba pięknie grał na trąbce popularne melodie, opowiedział też o swoim instrumencie. Jan zaprezentował kilka utworów na saksofonie. Pokazał też ciekawej widowni najgorzej brzmiący dźwięk jaki można zagrać :) Julia zagrała dla nas na skrzypcach i flecie poprzecznym. Nasi muzycy chętnie odpowiadali na stawiane przez nas pytania dotyczące nauki gry na instrumentach. Malmaki były oczarowane tymi występami i dźwiękami jakie wypełniały nasze przedszkole. Do naszej sali co chwilę zaglądał ktoś przywiedziony ciekawymi brzmieniami. Jesteśmy pod wrażeniem talentu rodzeństwa Leona, wiemy też że nauka gry na zaprezentowanych instrumentach wymaga dużo pracy, dlatego tym bardziej podziwiamy ich umiejętności. Życzymy, aby gra dalej sprawiała im ogromną przyjemność i czekamy z niecierpliwością na kolejne odwiedziny i koncerty. Zobacz zdjęcia