Kiermasz ciast dla Jasia Karwowskiego

Poruszeni historią chorego na nowotwór oczka Jasia i pełni podziwu dla determinacji i zaangażowania  jego Rodziców oraz najbliższych w walce o zdrowie chłopca, postanowiliśmy przyłączyć się do zbiórki pieniędzy potrzebnych na leczenie Jasia. 15 i 16 stycznia zorganizowaliśmy w naszym Przedszkolu kiermasz ciast . Wszyscy pracownicy przedszkola na czele z Panem Dyrektorem, mieli szansę  zaprezentować swoje talenty, dostarczając na kiermasz własnoręcznie wykonane ciasta.  I tu objawiły się ukryte kulinarne zdolności. Na kiermaszu pojawiły się  serniki, szarlotki,  muffinki piernikowe, waniliowe, z wiśnią, z kremem, rafaello , królewiec, aniołek,  cynamonowiec z owocami, marchewkowiec.  W ciągu pierwszego i drugiego dnia kiermaszu przygotowane ciasta bardzo szybko znikały,  a Rodzice naszych Przedszkolaków wykazali się niezwykłą wrażliwością, otwartością,  współczuciem,  chęcią niesienia pomocy oraz hojnością. To dzięki nim zebraliśmy  dla Jasia 2 tys. 72 zł i 87 groszy. Drodzy Państwo, serdecznie dziękujemy Wam za wielkie serce :) Zobacz zdjęcia