Bal karnawałowy w entliczku

Karnawał zbliża się już do końca, nie mogliśmy więc w entliczku nie uczcić tego wyjątkowego czasu i tak w miniony czwartek w naszym Przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy. Bal niezwykły bo utrzymany w konwencji kultowej bajki, lubianej przez wszystkie chyba dzieciaki w entliczku - "Kraina Lodu". Nasze Przedszkolaki czekały na bal już od baaaardzo dawna, od dawna też szykowały wyjątkowe kostiumy i przebrania. No i wreszcie nadszedł ten upragniony dzień :) Już od rana wszystkie dzieci były podekscytowane - po śniadanku zamiast Przedszkolaków nagle w salach pojawiło się mnóstwo księżniczek, wróżek, biedronek, kotków i innych zwierzątek, nie zabrakło też transformersów, superbohaterów, postaci z Gwiezdnych Wojen i wielu wielu innych… Wszyscy zacni goście pojawili się w udekorowanej sali balowej, gdzie czekała na nich władczyni Mroźnej Krainy i... zaczęła się zabawa! Były więc tańce solo, w parach i kółeczkach, całe mnóstwo niezwykłych zabaw i konkursów, w przerwie najbardziej karnawałowe z karnawałowych słodkości czyli pączki! Zwieńczeniem balu było rozbicie piniaty w kształcie bałwanka Olafa po brzegi wypełnionej cukierkami. A na pamiątkę każdy uczestnik balu otrzymał balonikową niespodziankę. Było super! Zobacz zdjęcia część I część II