Akcja dla Schroniska

W ostatnim tygodniu listopada, chcąc uwrażliwić dzieci na potrzeby zwierząt oraz uczyć właściwych postaw i odpowiedzialności za czworonożnych przyjaciół w naszym przedszkolu odbyła się charytatywna akcja pomocy bezdomnym psom ze Schroniska w Nowodworze. Hojność naszych Przedszkolaków przerosła nasze  założenia. Udało się nam zebrać ciepłe koce, co w obliczu nadchodzącej zimy bardzo nas ucieszyło. Ponad to zebraliśmy zapas karmy zarówno mokrej i suchej oraz obroże, które umożliwią psom opuszczenie klatki i wyjście na spacer. W przedsionku naszego przedszkola  zawisł również plakat z fotografiami psów szukających domu oraz krótkie informacje o nich – zachęcający do adopcji. W imieniu opiekunów schroniska oraz naszym bardzo dziękujemy za wielkie serca Przedszkolaków i ich Rodziców.