Akcja charytatywna "Dzieci dzieciom"

Na początku czerwca z okazji Dnia Dziecka chcąc sprawić by na twarzy każdego dziecka gościł  uśmiech,  w naszym przedszkolu została zorganizowana akcja charytatywna DZIECI – DZIECIOM dla podopiecznych i wychowanków z Domu Dziecka Nasz Dom w Tuligłowach. Akcja trwała pięć dni, a hojność naszych Przedszkolaków przerosła nasze założenia. Z dnia na dzień w przedsionku naszego przedszkola pojawiały się paczki i paczuszki. Udało się nam zebrać między innymi: zapas pieluch, mokrych chusteczek, środków do higieny codziennej (żele pod prysznic, szampony, mydła, kremy pielęgnacyjne, gąbki do mycia oraz szczoteczki i pasty do zębów). Kaszki i mleko modyfikowane dla najmłodszych oraz gry planszowe, puzzle, książki, pluszaki i słodycze. Radość zarówno dzieci , dyrekcji i wychowawców była bezcenna. W imieniu dyrekcji Domu Dziecka Nasz Dom jak i naszym bardzo dziękujemy za tak duże zaangażowanie i pomoc. Zobacz zdjęcia